Wracają zajęcia z uważności - Mindfulness w Dobrej Przestrzeni w naszej placówce w Warszawie Ursus. Podczas zajęć będziecie mogli doświadczyć relaksacji, medytacji i mindfulness. Zajęcia pomagają poradzić sobie ze stresem, wyciszyć się i spędzić miło czas.

Strona wydarzenia na Facebook

Szczegółowe informacje

Ciągle pędzimy, coś załatwiamy, o coś się zamartwiamy, tracimy kontakt sami ze sobą... Dlatego proponuję Wam, żeby choć raz w miesiącu zatrzymać się wspólnie w tym kołowrotku i poszukać wewnętrznej ciszy.

Podczas spotkania będziecie mieli okazję poznać różne ćwiczenia uważności (mindfulness), a jeśli będzie taka potrzeba również ćwiczenia relaksacyjne. Da nam to szansę, aby się wyciszyć i przyjrzeć, co też właściwie dzieje się w nas i wokół nas. Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie medytacyjne. Nie jest istotne, z jaką duchową czy religijną tradycją jesteś związany - praktyki są całkowicie świeckie! Po prostu przyjdź i sprawdź, jak to jest, a może znajdziesz tu coś dla siebie.

Mindfulness

Mindfulness (uważność) to nie tylko ćwiczenia medytacyjne. To pewna kompetencja osobista, którą dzięki praktyce można wnieść we własne codzienne życie, aby przeżyć je pełniej i bardziej świadomie.

Prowadząca

Emilia Kędziorek - przez 25 lat uczyłam młodzież w liceum; teraz uczę dorosłych, jak lepiej radzić sobie ze stresem, trudnymi emocjami i wyzwaniami codzienności, jak budować własną wewnętrzną odporność i siłę.

Jestem certyfikowaną nauczycielką mindfulness z uprawnieniami do prowadzenia kursu Mindfulness-Based Stress Reduction (certyfikat wydany przez Fundację Polski Instytut Mindfulness oraz Institute for Mindfulness-based Approaches), co oznacza, że sama także praktykuję uważność na co dzień i dzielę się z innymi tylko tym, czego sama doświadczyłam. Prowadzę mindfulnessowego bloga Stacja Teraz, pragnąc, aby ogromne korzyści płynące z uważności, potwierdzone badaniami naukowymi, były doświadczeniem jak największej liczby osób.

Miejsce

Warszawa Ursus, ul. Drzymały 18 lok. 24

Cena

Opłata za zajęcia wynosi 30 zł

Zapisy