Jestem psychologiem i trenerem umiejętności społecznych. Studia psychologiczne skończyłam na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Dodatkowo uzyskałam również uprawnienia pedagogiczne. Doświadczenie zdobywałam odbywając staż w Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, pracując w fundacji Mederi, Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi, a także w praktyce prywatnej. Swoją pracę nadal rozwijam kierunkując się w nurcie psychoterapii Gestalt. Pracę poddaję regularnej superwizji.

Z kim pracuję?

Prowadzę terapię psychologiczną dzieci i młodzieży oraz Trening Umiejętności Społecznych. Pracuję z osobami zmagającymi się z trudnościami w relacjach, znajdującymi się w trudnych sytuacjach życiowych, mających problemy z wyrażaniem emocji. Specjalizuję się także w pracy z dziećmi i młodzieżą z Zespołem Aspergera.

Jak pracuję?

Zdarzają się momenty, w których młoda osoba zaczyna dźwigać za dużo na swoich barkach, ponieważ spotkały ją trudności, z którymi samemu ciężko się uporać. Uważam, że jest to dobry moment, aby skorzystać z pomocy. W swojej pracy stawiam na relację oraz stworzenie takich warunków, aby młoda osoba czuła się bezpiecznie i na tyle, na ile to możliwe dobrze. Jest miejsce na każde emocje, od złości, smutku i wstydu, po radość i euforię. W pracy terapeutycznej stosuję podejście holistyczne, tzn. angażuję stany emocjonalne, myśli oraz odczucia płynące z ciała. Na spotkania nie przychodzę z gotową receptą na trudności. Wiem, że metody wypracowane wspólnie z młodzieżą, dopasowane do potrzeb i możliwości przynoszą znacznie lepsze rezultaty. Dają możliwość poszerzania świadomości, zrozumienia swoich emocji, potrzeb i możliwości.

Co mnie inspiruje?

Inspirują mnie inni ludzie, to jak się rozwijają i odnajdują siebie. To, co daje mi energię do działania, to podróże i natura. Uwielbiam spędzać czas z bliskimi, odnawiać stare meble, kwiaty i rękodzieło.