Ukończyłam studia psychologiczne w 1996. Następnie w latach 2003-2005 dwuletnie szkolenie z Systemowej Terapii Rodzin oraz w latach 2012-2015 4-letnie Podyplomowe Szkolenie w Zakresie Psychoterapii, atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, a także  Psychoterapię pary w oparciu o terapię więzi i Studium Psychoterapii Par.

Większość doświadczeń zawodowych zdobyłam  w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, gdzie od wielu lat zajmuję  się terapią rodzinną, par i małżeństw oraz terapią dzieci i młodzieży, konsultacjami dla rodziców. 

Do Dobrej Przestrzeni zapraszam rodziny, małżeństwa, pary. W pracy z parami, małżeństwami i rodzinami staram się pomóc wszystkim osobom w lepszym porozumiewaniu się i dostrzeżeniu zachowań i mechanizmów, które prowadzą do napięć i konfliktów. W swojej  pracy wykorzystuję różne metody i techniki terapeutyczne w zależności od problemów i potrzeb osób, które zwracają się o pomoc.  

Swoją pracę poddaję stałej superwizji. W trosce o dobro swoich pacjentów oraz jakość świadczonej pomocy duży nacisk kładę na systematyczne samodoskonalenie, poszerzanie wiedzy, umiejętności i stały rozwój kompetencji poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, kursach, seminariach i konferencjach naukowych.