Zajmuje się leczeniem osób z zaburzeniami i chorobami psychicznymi. 

Lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii dorosłych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Rydygiera w Toruniu. 

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. 

Certyfikowany psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Absolwentka studiów podyplomowych w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr hab. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej. 

Odbyła praktyki z zakresu psychiatrii w Miami na Uniwersytecie Florida State, Jacksonville, Lake City w stanie Floryda oraz medycyny snu na Uniwersytecie Harwarda w Bostonie w stanie Massachusetts. Uczestniczyła w licznych konferencjach i kongresach psychiatrycznych organizowanych zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich.

Oprócz zagadnień związanych ze zdrowiem psychicznym interesuje się tematyką holistycznego podejścia do zdrowia. Ukończyła staże w McDougall Health Center oraz True North Health Center w Santa Rosa w stanie Kalifornii, gdzie poznawała sposoby leczenia chorób zgodnie z zasadami zdrowego stylu życia. Otrzymała Plant-Based Nutrition Certificate (Certyfikat Zasad Odżywiania Roślinnego) pod kierownictwem T. Colin Campbell Center for Nutrition Studies na uniwersytecie eCornell oraz Certyfikat Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji i Akredytacji Polskiego Towarzystwa Badań Nad Otyłością. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Medycyny Stylu Życia.