Warsztat „Mój rok 2020 – odważnie i uważnie” - edycja 3

Strona wydarzenia na facebooku

Trzecia edycja warsztatu, w nowej dwudniowej odsłonie!

Zapraszam Cię do odważnego i uważnego wejścia w rok 2020. Ten warsztat jest dla każdego, kto szuka chwili refleksji i zatrzymania wraz z nadchodzącym nowym rokiem,

Warsztat to dwudniowa podróż, w trakcie której:

🔹przyjrzysz się swoim marzeniom i planom z różnych perspektyw,

🔹zadbasz o spójność swoich planów z tym, co dla Ciebie w życiu jest najważniejsze,

🔹dowiesz się, jak zamienić marzenia na osobiste cele i podejmiesz decyzję, które z nich chcesz zrealizować w 2020 roku,

🔹zobaczysz, co już masz, by stały się one rzeczywistością, a także, o co jeszcze potrzebujesz zadbać,

🔹stworzysz swój osobisty plan działania i przede wszystkim...

🔹dasz sobie czas, uważność i wyrozumiałość.

Wejdź w nowy rok 2020 odważnie i uważnie.

Dlaczego ODWAŻNIE❔ Bo naszą pracę rozpoczniemy od przyglądania się marzeniom i potrzebom oraz odważnego spojrzenia w przyszłość.

Dlaczego UWAŻNIE❔ Bo realizacja marzeń to nic innego, jak wprowadzanie w życie śmiałych zmian, a to wymaga uważności - na siebie, swoje wartości i emocje.

💡 Będziemy pracować warsztatowo, m.in. z wykorzystaniem obrazów i metafory. Nie zabraknie wzajemnego wsparcia, refleksji i rozmów w oparciu o konkretne ćwiczenia. Ty decydujesz którym obszarom swojego życia przyglądasz się z największą uważnością i jakie swoje „cele” bierzesz na warsztat. To jak, dołączysz?

📆 Kiedy i gdzie?

Weekend, 1-2 lutego 2020 roku.

W sobotę działamy w godzinach 10.00 – 17.00 (wraz z godzinną przerwą obiadową). W niedzielę spędzimy wspólnie czas od 10.00 do 14.00. Widzimy się w Dobrej Przestrzeni (Warszawa-Ursus, ul.Drzymały 18 lok. 24).

Aktualnie dostępne bilety:

📌 340 pln - przy zapisie i wpłaceniu całości kwoty do 13 stycznia.

📌 420 pln – cena regularna, przy zapisie i wpłaceniu całości kwoty do przedostatniego dnia przed warsztatem, o ile będą jeszcze wolne miejsca.

Cena obejmuje udział w warsztacie, wszystkie niezbędne materiały oraz zaświadczenie uczestnictwa w spotkaniu. Nie zabraknie także kawy, herbaty i czegoś słodkiego. Komfort pracy dodatkowo zapewni kameralna grupa (maksymalnie 8 uczestników) oraz przyjazne otoczenie Dobrej Przestrzeni.

👉 Aby wziąć udział w warsztacie wypełnij formularz zgłoszeniowy zamieszczony tutaj: https://form.jotform.com/Warsztatownia_Kariery/warsztat_Rok2020

❗ Jeśli ten termin nie jest dla Ciebie dogodny, a chcesz wziąć udział w warsztacie, zapraszam na edycję wydarzenia, które odbędzie się tydzień wcześniej w centrum Warszawy, sprawdź: https://www.facebook.com/events/2559077874416800/

Zobacz opinie o warsztatach tych, co weszli odważnie i uważnie w rok 2019:

💬Jeśli chcesz zajrzeć w głąb siebie i dowiedzieć się czego tak naprawdę chcesz - idź na te warsztaty! Ewa Śmiech

💬Bardzo interesujące warsztaty, wspaniała atmosfera, indywidualne podejście pozwala każdemu uczestnikowi odkryć siebie i ustalić cele na kolejny rok. Alicja Fandrejewska

💬Wiarygodność i profesjonalizm prowadzącej. Malwina Dietrich

💬Odważny i uważny wybór - odważne i uważne efekty! Tosia Apczyńska

💬Przestrzeń do pomyślenia o sobie i spotkania się ze sobą w bezpiecznym, uspokajającym środowisku.

💬Rewelacja, odkrycie siebie i swoich życiowych marzeń, uporządkowanie swoich życiowych celów.

Warsztat poprowadzę ja – Joanna Piechocka

Wierzę w rozwój zgodny z sobą samym i tym, co najlepsze w każdym z nas. Od ponad 10 lat działam na styku edukacji i biznesu. Jestem trenerem, doradcą kariery, coachem i psychologiem, Stworzyłam Warsztatownię Kariery, by wspierać innych w zmianie życia zawodowego na lepsze. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i od niedawna także mamą, miłośniczką stepowania, gier planszowych i szydełkowania. Więcej informacji o mnie znajdziesz na http://www.warsztatownia-kariery.pl.

➡ W przypadku pytań, zapraszam do kontaktu: kontakt@joannapiechocka.pl lub 794 64 17 14.

Do zobaczenia 1 lutego!

PS1

Jeśli ten termin nie jest dla Ciebie dogodny, a chcesz wziąć udział w warsztacie, zapraszam na edycję wydarzenia, które odbędzie się tydzień wcześniej w centrum Warszawy, sprawdź: https://www.facebook.com/events/2559077874416800/

PS2

Dla osób zainteresowanych, po zakończeniu warsztatu, będzie możliwość rozpoczęcia indywidualnego procesu coachingowego w specjalnej ofercie cenowej.