O mnie:

Jestem absolwentką pięcioletnich studiów magisterskich na Wydziale Psychologii Uniwersytetu SWPS. W zawodzie psychologa pracuję od 2003r., obecnie jestem w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jestem też socjoterapeutą, trenerem Treningu Zastępowania Agresji, trenerem umiejętności poznawczych i certyfikowanym trenerem uważności (Mindfulness) dla dzieci i młodzieży według metody Eline Snel©. Moją pracę systematycznie poddaję superwizji.

Wzajemny szacunek, uważność, życzliwość i zaufanie – to wartości, którymi kieruję się, pracując z młodzieżą i dorosłymi. Zależy mi na tym, aby każdy z moich klientów, niezależnie od wieku i doświadczenia uzyskał większą samoświadomość, pewność siebie i otrzymał „narzędzia” do pracy nad relacjami i poczuciem własnej wartości. 

Poza pracą rozwijam też kilka pasji. Często można mnie spotkać na warsztatach, festiwalach tanecznych i potańcówkach oraz na górskich szlakach i w schroniskach, gdzie z przyjemnością odpoczywam w otoczeniu przyrody i bliskich mi osób. Dużo radości sprawia mi także gra na pianinie.  

Jak pracuję?

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży od 14. roku życia w nurcie poznawczo – behawioralnym. Do terapii wprowadzam też elementy tzw. Trzeciej Fali, m.in. terapii ACT. Moją pracę często opieram na uważności (Mindfulness), którą praktykuję regularnie od 2017r. oraz na tzw. współczuciu (Compassion). Wykorzystuję też metody Dialogu Motywującego oraz asertywnej komunikacji opartej na poznawczo-behawioralnym Treningu Zastępowania Agresji. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami neuroróżnorodnymi w spektrum autyzmu oraz z ADHD. Prowadzę też grupowe Treningi Uważności (Mindfulness), Treningi Umiejętności Społecznych, Treningi Zastępowania Agresji, warsztaty umiejętności wychowawczych. 

Pomagam osobom dorosłym i nastolatkom doświadczającym następujących trudności:

- zaburzenia nastroju (depresja)

- zaburzenia lękowe (fobie, zaburzenie obsesyjno – kompulsyjne, lęk uogólniony)

- zaburzenia snu (bezsenność)

- w relacjach rodzinnych/rówieśniczych

- w radzeniu sobie ze stresem i regulowaniu emocji

- z koncentracją uwagi

- związanych z obniżonym poczuciem własnej wartości

Kwalifikacje:

  • Studia psychologiczne na Uniwersytecie SWPS
  • Szkoła psychoterapii poznawczo – behawioralnej Crescentia (w trakcie)
  • Studia podyplomowe: Przygotowanie Pedagogiczne, Socjoterapia, Trener Umiejętności Poznawczych
  • Certyfikat trenerski Treningu Zastępowania Agresji ART
  • Certyfikat uprawniający do prowadzenia treningów uważności dla dzieci i nastolatków metodą Eline Snel©
  • Kursy z zakresu uważności i współczucia: MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction), MBCL (Mindfulness Based Compassionate Living), CBLC (Compassion Based Living Course)
  • Studium Dialogu Motywującego