Jestem psycholożką, psychoterapeutka w trakcie szkolenia, trenerką, specjalistką ds. szkoleń i rozwój, atakże akredytowaną konsultantką Insights Discovery i DISC D3.

Wykształcenie zdobywałam na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, w Szkole Trenerów Biznesu Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, a także w ośrodkach szkoleniowych Insights Polska oraz Effectiveness Polska. Ukończyłam 100-godzinny staż kliniczny z modułem zaburzeń odżywiania, a także wiele innych kursów z zakresu pomocy psychologicznej w tym m.in. warsztat bajkoterapii, interwencji kryzysowej oraz podstaw psychologii okołoporodowej z elementami psychosomatyki. Aktualnie szkolę się również w Pracowni Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w zakresie stosowania i interpretacji Minnesockiego Wielowymiarowego Inwentarza Osobowości (MMPI 2).

Specjalizuję się we wspieraniu rozwoju osobowości dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Z Klientami pracuję zarówno podczas sesji indywidualnych, jak i grupowo, prowadząc warsztaty i szkolenia oraz konsultacje dla zespołów pracowniczych. Doświadczenia zawodowe zdobywałam w placówkach edukacyjnych, rodzinnych start-upach, średnich przedsiębiorstwach oraz międzynarodowych organizacjach biznesowych. Tworzę autorskie warsztaty rozwojowe dla kobiet. Ich głównym celem, a przy tym moją zawodową misją, jest wspieranie kobiet w budowaniu swojej wewnętrznej siły psychicznej i poczucia sprawczości dających odwagę do życia w zgodzie ze sobą i przemawiania własnym głosem. Bliskie mi są wartości podejścia integracyjnego, a szczególnie założenia nurtu psychologii humanistycznej, traktujące każdego człowieka jako wyjątkową, niepowtarzalną, a przede wszystkim kompletną jednostkę i skupiające się na jego mocnych stronach i zasobach.

Jestem w trakcie szkolenie w Szkole Psychoterapii „Dialog”.Kształcę się na kierunku: „Psychoterapia zintegrowana z uwzględnieniem systemowej terapii rodzin oraz pracy z dzieckiem i młodzieżą”. Ze swoimi pacjentami pracuje w nurcie systemowo- integracyjnym.

Prywatnie jestem żoną, mamą i właścicielką rozbrykanego mopsa. Miłośniczką dobrego jedzenia i dobrych książek. W wolnym czasie tworzę swoje własne psychoedukacyjne bajki-rymowanki dla dzieci.

Mogę Cię wesprzeć w:

 • lepszym radzeniu sobie ze stresem,
 • efektywnej komunikacji,
 • zwiększeniu świadomości swoich mocnych stron i zasobów,
 • rozpoznaniu swoich potrzeb i wartości,
 • asertywnym stawianiu granic,
 • uwalnianiu się z nadodpowiedzialności w relacjach z innymi ludźmi,
 • budowaniu zdrowych nawyków i utrzymywaniu motywacji do ich wdrażania,
 • efektywnym zarządzaniu sobą w czasie,
 • odpuszczaniu perfekcjonizmu i porównań
 • budowaniu pozytywnego obrazu własnego ciała,
 • przejściu kryzysów rozwojowych charakterystycznych dla każdego etapu życia, począwszy od kształtowania się tożsamości (wyboru szkoły, studiów, pierwszej pracy, a także osób, z którymi chcemy budować pierwsze poważne relacje), poprzez tzw. syndrom opuszczonego gniazda dotykający rodziców dorastających dzieci, a na przejściu na emeryturę kończąc,
 • wypracowaniu nowych efektywnych strategii działania w różnego rodzaju kryzysach życiowych niewymagających długoterminowej pracy terapeutycznej, np. wsparcie osób w okresie żałoby lub zmagających się z chorobą przewlekłą.