Jestem psycholożką, trenerką, specjalistką ds. szkoleń i rozwoju, a także akredytowaną konsultantką Insights Discovery i DISC D3.
Wykształcenie zdobywałam na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, w Szkole Trenerów Biznesu Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, a także w ośrodkach szkoleniowych Insights Polska oraz Effectiveness Polska. Ukończyłam 100-godzinny staż kliniczny z modułem zaburzeń odżywiania, a także wiele innych kursów z zakresu pomocy psychologicznej w tym m.in. warsztat bajkoterapii, interwencji kryzysowej oraz podstaw psychologii okołoporodowej z elementami psychosomatyki. Aktualnie szkolę się również w Pracowni Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w zakresie stosowania i interpretacji Minnesockiego Wielowymiarowego Inwentarza Osobowości (MMPI 2).
Specjalizuję się we wspieraniu rozwoju osobowości dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Z Klientami pracuję zarówno podczas sesji indywidualnych, jak i grupowo, prowadząc warsztaty i szkolenia oraz konsultacje dla zespołów pracowniczych. Doświadczenia zawodowe zdobywałam w placówkach edukacyjnych, rodzinnych start-upach, średnich przedsiębiorstwach oraz międzynarodowych organizacjach biznesowych. Tworzę autorskie warsztaty rozwojowe dla kobiet. Ich głównym celem, a przy tym moją zawodową misją, jest wspieranie kobiet w budowaniu swojej wewnętrznej siły psychicznej i poczucia sprawczości dających odwagę do życia w zgodzie ze sobą i przemawiania własnym głosem. Bliskie mi są wartości podejścia integracyjnego, a szczególnie założenia nurtu psychologii humanistycznej, traktujące każdego człowieka jako wyjątkową, niepowtarzalną, a przede wszystkim kompletną jednostkę i skupiające się na jego mocnych stronach i zasobach.
Prywatnie jestem żoną, mamą i właścicielką rozbrykanego mopsa. Miłośniczką dobrego jedzenia i dobrych książek. W wolnym czasie tworzę swoje własne psychoedukacyjne bajki-rymowanki dla dzieci.
Mogę Cię wesprzeć w:
- lepszym radzeniu sobie ze stresem,
- efektywnej komunikacji,
- zwiększeniu świadomości swoich mocnych stron i zasobów,
- rozpoznaniu swoich potrzeb i wartości,
- asertywnym stawianiu granic,
- uwalnianiu się z nadodpowiedzialności w relacjach z innymi ludźmi,
- budowaniu zdrowych nawyków i utrzymywaniu motywacji do ich wdrażania,
- efektywnym zarządzaniu sobą w czasie,
- odpuszczaniu perfekcjonizmu i porównań
- budowaniu pozytywnego obrazu własnego ciała,
- przejściu kryzysów rozwojowych charakterystycznych dla każdego etapu życia, począwszy od kształtowania się tożsamości (wyboru szkoły, studiów, pierwszej pracy, a także osób, z którymi chcemy budować pierwsze poważne relacje), poprzez tzw. syndrom opuszczonego gniazda dotykający rodziców dorastających dzieci, a na przejściu na emeryturę kończąc,
- wypracowaniu nowych efektywnych strategii działania w różnego rodzaju kryzysach życiowych niewymagających długoterminowej pracy terapeutycznej, np. wsparcie osób w okresie żałoby lub zmagających się z chorobą przewlekłą.