Jestem psychologiem w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego. W pracy z pacjentami korzystam przede wszystkim z metod o udowodnionej naukowo skuteczności.

Doświadczenie w zawodzie psychologa zdobywałam, pracując w środowiskowym centrum zdrowia psychicznego oraz fundacji wspierającej osoby zmagające się z uzależnieniami. Ukończyłam studia magisterskie z psychologii (spec. psychologia kliniczna i zdrowia) na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie oraz studia licencjackie z kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie realizuję 4-letnie podyplomowe szkolenie z psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym z elementami dialogu motywującego oraz terapii zorientowanej na schematy i terapii trzeciej fali w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie (ośrodku rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, którego jestem członkiem). Ukończyłam też 100-godzinny kurs z terapii poznawczo-behawioralnej dzieci i młodzieży w Centrum CBT EDU. Stale podnoszę swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

Prowadzę psychoterapię osób dorosłych, doświadczających kryzysów życiowych oraz trudności związanych z radzeniem sobie ze stresem, regulacją emocji, lękiem, obniżonym nastrojem, depresją, niskim poczuciem wartości oraz budowaniem relacji. Pomagam w odkrywaniu zasobów i osiąganiu wyznaczonych celów. Wspieram w poznawaniu własnych schematów i zmianie tych, które mają niekorzystny wpływ na podejmowane decyzje i satysfakcję z życia oraz w rozwijaniu umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Jestem przekonana, że kluczowa w terapii jest relacja oparta na szacunku i zaufaniu, dlatego w pracy z pacjentami kieruję się empatią, życzliwością i autentycznością oraz przestrzegam zasad etycznych zawodu psychologa i psychoterapeuty.

Towarzyszę osobom, które chcą w bezpiecznych warunkach spotkać się z samym sobą i rozpoznając swoje potrzeby i wartości, wprowadzić zmiany w swoim życiu.

Czas po pracy lubię spędzać z bliskimi. W wolnych chwilach chodzę na długie spacery, jeżdżę na rowerze i słucham muzyki.