Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie w St Andrews w Wielkiej Brytanii. Prowadziłam badania dotyczące pamięci, relacji w grupach oraz uwarunkowań społecznych w Wielkiej Brytanii, Polsce i w Niemczech. Ukończyłam psychologię biznesu na Uniwersytecie SWPS i często pracuję w tym obszarze, prowadząc warsztaty z zakresu komunikacji międzyludzkiej, stresu około-zawodowego, samooceny.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na oddziale psychiatrycznym w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Tworkach, w centrum aktywności dla osób niepełnosprawnych Disabilities Fife w Szkocji oraz belgijskiej organizacji pozarządowej WEMELvzw, działającej na rzecz osób z ADHD i ze spektrum autyzmu.

Z kim pracuję?

Prowadzę konsultacje indywidualne osób dorosłych, które doświadczają trudności życiowych związanych z pracą, z nową rolą w życiu lub w relacjach międzyludzkich, zmagają się z zaburzeniami nastroju i lęku. Pracuję zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim.

Jak pracuję?

W gabinecie spotykam się przede wszystkim z człowiekiem i tworząc relacje terapeuta-klient w bezpiecznej atmosferze skupiam się na problemie i celu do osiągnięcia. Prowadzę psychoterapię w nurcie poznawczo-behawioralnym i stale superwizuję swoją pracę w trakcie całościowego czteroletniego szkolenia w terapii poznawczo-behawioralnej przy Uniwersytecie SWPS. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej i pracuję w zgodzie z jego kodeksem etycznym.

Co mnie inspiruje?

Ciekawią mnie różnorodność zachowań ludzi i ich historie, które są niekończącą się lekcją. Wzoruję się na terapiach trzeciej fali, między innymi Terapii Schematów. Fascynują mnie pomysły dwójki moich dzieci. Motywują - ruch i rytm – tańca, natury i codziennego życia.