Jestem psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym. Ukończyłem 5-letnie studia psychologiczne na SWPS, oraz jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (szkoła rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej). Jestem również magistrem nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim.

Psychoterapia psychodynamiczna, którą praktykuję, to wspólna podróż do głębszego zrozumienia siebie. Razem możemy odkryć, jak Twoje życiowe doświadczenia, nieświadome myśli i mechanizmy obronne wpływają na obecne zachowania, uczucia, relacje z innymi czy szerzej - po prostu jakość życia.

Wierzę, że kluczem do skutecznej psychoterapii jest zbudowanie relacji, dlatego priorytetem jest dla mnie bezpieczna i wspierająca atmosfera, w której możemy wspólnie pracować nad Twoimi problemami.

Specjalizuję się w terapii indywidualnej z osobami dorosłymi, które cierpią z powodu:

  • trudności w relacjach interpersonalnych i partnerskich
  • braku satysfakcji z życia
  • zaburzeń lękowych (stany lękowe, fobie)
  • niskiego poczucia własnej wartości
  • objawów o podłożu nerwicowym (natrętne myśli, kompulsje),
  • zaburzeń depresyjnych i innych zaburzeń nastroju
  • zaburzeń osobowości (np. borderline)

Poza praktyką w zakresie psychologii i psychoterapii, mam za sobą również wieloletnie doświadczenie w projektach na styku biznesu i technologii. Tak połączone kompetencje, pozwalają mi z dużym zrozumieniem pracować również nad problemami związanymi ze środowiskiem pracy - wypaleniem zawodowym, relacjami w pracy, prokrastynacją czy poczuciem permanentnego stresu.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.