Jestem psychoterapeutą, psychologiem i pedagogiem. Ukończyłam szkolenie psychoterapeutyczne w Szkole Psychoterapii Ośrodka Edukacji i Pomocy Psychologicznej INTRA (szkoła jest rekomendowana przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz World Association for Person Centered & Experiential Psychotherapy & Counselling).

Posiadam tytuł magistra pedagogiki (Uniwersytetu Jagiellońskiego) oraz psychologii klinicznej (Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej). Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku: Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dzieci ze Złożonymi Zaburzeniami oraz Wspieranie ich Rodzin (Akademia Pedagogii Specjalnej) oraz liczne szkolenia i kursy z zakresu psychologii, psychoterapii i pracy z dziećmi i młodzieżą ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas staży klinicznych w Oddziale Zdrowia Psychicznego Szpitala Bródnowskiego oraz Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Tworkach. Od 2007 roku pracuje prowadząc terapie i udzielając wsparcia w szkołach, Poradniach Psychologiczno-Pedagogicznych, jednostkach sektora publicznego zajmujących się wsparciem psychologicznym oraz gabinecie prywatnym.

Jak pracuję?

Pracuję z osobami dorosłymi i młodzieżą w nurcie integracyjnym. Najbliższe jest mi podejście humanistyczne nastawione na indywidualizacje i doświadczenie. Wierzę, że spotkanie się z indywidualną historią człowieka oraz sposobem doświadczania w niej emocji stwarza warunki do wzrostu i rozwoju. W trakcie sesji dostosowuje metody indywidualnie do doświadczeń i problemów osoby, z którą pracuję. Podczas spotkań dbam o to, żeby tworzyć ciepłe, bezpieczne miejsce otwarte na ludzi i ich historie. Pracuję z osobami pragnącymi zwiększyć swoją świadomość, które chcą lepiej rozumieć siebie, mają kłopot w nawiązywaniu satysfakcjonujących relacji z ludźmi, nie radzą sobie z emocjami, doświadczają zaburzeń lękowych i nastoju oraz ludzi, dla których kłopotem jest zaakceptowanie zmian. Wspieram osoby potrzebujące pomocy w sytuacji kryzysowej związanej z rozstaniem, wyzwaniami rodzicielskimi, chorobą czy wypaleniem zawodowym. Swoją pracę podaję stałej superwizji. Niezwykle ważne jest dla mnie przestrzeganie zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa i Psychoterapeuty.

W Dobrej Przestrzeni prowadzę konsultacje oraz sesje terapeutyczne osobami dorosłymi i parami, które przeżywają zarówno trudności rodzicielskie, jak i partnerskie.