Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalnością psychologia zdrowia oraz Podyplomowe Studia Psychologii Sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Podnoszę swoje kompetencje, systematycznie biorąc udział w szkoleniach, m.in. w Szkoleniu w zakresie Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu SFBT oraz Podyplomowych studiach przygotowania pedagogicznego dla psychologów.

Swoje doświadczenie zdobywałam, współpracując z młodzieżowymi i dziecięcymi klubami sportowymi, szkołą muzyczną oraz szkołą podstawową z sekcjami sportowymi, a także prowadząc i organizując szkolenia w formie stacjonarnej i e-learning.

Z kim pracuję?

Sportowcy, muzycy, uczniowie, rodzice, trenerzy.

Jak pracuję?

W swojej pracy posługuję się wykorzystaniem technik treningu mentalnego polegającego na rozwijaniu umiejętności psychologicznych przydatnych m.in. w trakcie zawodów i treningów, występów publicznych oraz funkcjonowania szkolnego.

Wspieram w zakresie radzenia sobie ze stresem, poszukiwania motywacji, stawiania celów, poprawy koncentracji oraz pewności siebie.

Swoją pracę poddaję superwizji.